توضیحات

با توجه به رسالت و هدفی که  موسسه خدمات مالی آگاه اندیشان در خصوص تعلیم و آموزش دروس تخصصی و آموزش نرم افزارهای یکپارچه مالی به زبان فارسی، دارد  آکادمی خود را بانام مرکز آموزش حسابداری مجاری ایرکامکا به آدرس www.irkamka.com را با هدف آموزش حضوری و غیر حضوری(وبینار)به صورت حرفه ای، پایه گذاری نمود. اصلی راکه این مرکز به آن پایبند است برگزاری دوره های عملی و تجربیست که هنرجو بتواند پس از پایان دوره وارد بازار کار شده و از آموخته های خود استفاده کند. این اصل محقق نمی شود مگر بکار گیری از اساتیدی که مدتهاست در زمینه تخصص خود فعالیت دارند و هم اکنون در جایگاه مناسبی در بازار کار خود قرار دارند.هدف از برگزاری این دوره ها فقط آموزش عملی نیست، بلکه انتقال تجربیات اساتید نیز از مواردی است که ما در آکادمی خود بسیار حساس هستیم و تمامی اساتید نیز به این موضوع اهمیت ویژه می دهند.

دوره های مرکز آموزش مجازی حسابداری ایرکامکا در حال حاضر بصورت حضوری و خصوصی و نیمه خصوصی و غیر حضوری(وبینار)برگزار می شود که در این حالت دانشجو باید در محل کلاس و یا زمان تشکیل کلاسهای وبینارحضور پیدا کند. لازم به ذکر است که مرکز آموزش مجازی حسابداری ایرکامکا برای اولین بار نیز اقدام به برگزاری وبینار ها و کلاسهای آنلاین در زمینه حسابداری ،حسابرسی ، مالیاتی و اموزش نرم افزارهای یکپارچه حسابداری و ارائه مدرک دوره ها نیز نموده است که هنوز در حال بررسی و برگزاری بصورت آزمایشی می باشد.در کلاسهای حضوری مرکز آموزش مجازی حسابداری ایرکامکا به هر فرد یک سیستم اختصاص داده خواهد شد و بر اساس متد تدریس استاد، عموما مطالب بصورت Case Study یا Project Base تدریس خواهد. در این روش های تدریس یک هدف برای یادگیری مطرح می شود و تمامی آموزش ها برای رسیدن به آن هدف انجام خواهد شد. در این حالت آموزش بالاترین راندمان و بازدهی را خواهد داشت. برخی از دوره های مرکز آموزش مجازی حسابداری ایرکامکا نیز در قالب کارگاه های آموزشی و آموزش های پایه ای (Fundamental) برگزار می شود که معمولا در این دوره ها پیش نیازهایی که برای ورود به حرفه ای شدن نیاز است تدریس میشود.کلاس ها با تعداد نفرات پایین و در محیطی صمیمی و راحت برگزار می شود، مرکز آموزش مجازی حسابداری ایرکامکا با برگزاری نظرسنجی ها و درخواست مشارکت هایی که از هنرجویان می کند سعی در بهتر کردن شرایط آموزشی دارد.مرکز آموزش مجازی حسابداری ایرکامکا همواره سعی دارد آموزشهای تخصصی خود را  را به بهترین روش ممکن به علاقمندان آموزش دهد و نیازهای کاربران را در این خصوص برطرف کند. در ضمن مرکز آموزش مجازی حسابداری ایرکامکا فروشگاه فایل تخصصی حسابداری خود را برای رفاه حال دانشجویان ، کارشناسان مالی و ..... راه اندازی نمود تا خدمات نوینی را در قالب یک بانک اطلاعاتی به جامعه برزگ حسابداری ارادئه نماید .

"شایان ذکر است مرکز آموزش مجازی حسابداری ایرکامکا با تکیه بر دانش اساتید خود انواع کارگاههای آموزشی در زمینه های بیمه ، مالیات ، بورس ، مدیریت و اقتصاد را به صورت گروهی و اختصاصی برگذار می نماید , از این رو از شما خواهشمندیم در صورتی که نیاز به دوره ای دارید که در چارچوب آموزشهای این آکادمی قرار دارد"" با ما تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح نمایید تا بتوانیم برای رفع نیاز شما هم برنامه ریزی کنیم.در این بخش از متخصصین، حرفه ای هایی که علاقه به آموزش دارند نیز تقاضا داریم با ما تماس بگیرند تا بتوانیم همکاری گرمی را با هم آغاز کنیم.""

""در باره نام سایت :""

""قديمي ترين حسابدار ايراني ایرکامکا(Irkamka) نام دارد : لوح شمارة 1997 PF ،سطر 25 ،بر اين مطلـب دلالـت دارد كه «ايركامكاَ» يك حسابدار است (هلك، 1969 :64 .(ايركامكاَ در روز سوم از دومـين مـاه سـال 21 داريوش، در حرفة حسابداري مشغول به كار بوده است. وي در ايـن لـوح ترازنامـة سـه سـال متوالي، مربوط به سالهاي پانزدهم، شانزدهم و هفدهم داريوش براي جشنها را مورد مقايسـه قرار داده است. اين اطلاعات بيانگر عملكرد قوي حسابداران آن زمان، يعني ايركامكاَ و همكاران او است. شكل زیر تصوير كتيبة 1997 PF را به ايلامي نشان ميدهد .""